Sıkça Sorulan Sorular

PHEDA ürünlerini kimler kullanabilir?


PHEDA ürünleri ilaç değil, gıda takviyesidir. 3 yaş ve üzeri herkes 7 zeytin 1 incir ürününü kullanabilir. Sınıf yada hastalık ayrımı ve kısıtlaması yoktur. Hamileler, şeker veya tansiyon hastaları, antidepresan kullananlar, kanser hastaları olanlar ürünü rahatlıkla kullanabilirler. Tamamen doğal içeriklerle oluşturulan 7 Zeytin 1 İncir ürünümüz, vücut direncinizi kırmadan iştahınızı azaltarak ve metabolizmanızı aktif hale getirerek sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor.
PHEDA ürünlerini hamilelik sırasında kullanabilir miyim?


7 Zeytin 1 İncir ilaç değildir, gıda takviyesidir. Hamile ve emziren anneler güvenle kullanabilir. Emzirme döneminde 7 Zeytin 1 İncir'de bulunan vitaminler sayesinde süt artar. Ayrıca hamilelik sırasında kilo kontrolü sağlar.
İlaç alırken PHEDA ürünlerini kullanabilir misiniz?


Bu bir ilaç değil, besin takviyesidir, herhangi bir hastalık için kullanabilirsiniz. Birlikte kullanabileceğiniz herhangi bir ilaç aldıysanız, etkileşime girmeyecektir.
7 Zeytin 1 Incir ürününü bıraktıktan sonra kilo alabilir miyim?


Ürünü kullanmaya başladıktan sonra mideniz küçülür ve bazal metabolizmanız devreye girer, böylece sürekli kullanmak zorunda kalmazsınız, istediğiniz kiloya ulaştığınızda bırakabilirsiniz.
7 Zeytin 1 Incir nasıl kullanılır?


Günde iki kez sabah ve akşam olacak şekilde kullanılır. Sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 tablet ve akşam yatmadan önce 1 tablet alınır. Kullanan kişi yetişkin ise günde 2 kez kullanmalı, ama çocuk ise günde 1 kez kullanmalıdır. Çocuklarda kullanım ya sabah ya da akşam olacak şekilde günde 1 kez kullanılmalıdır.
7 Zeytin 1 Incir kullanırken nelere dikkat edilmeli?


- Ürünü kullanırken gün içerisinde bol su tüketmeye özen göstermelisiniz. - Günde en az 2 yada 3 litre su içmelisiniz - 2 saat aralıklarla hafif atıştırmalar tercih etmelisiniz.
7 Zeytin 1 Incir kullanınca zayıflar mıyım?


7 zeytin 1 incir bitkisel karışım zayıflama tableti ile sizlerde sağlıklı bir şekilde istemediğiniz kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Doktor Esat Başaran kendine ait ürün olarak çıkartmıştır ve bu ürün ürün ile tam 44 kilo vermiştir. Tamamen doğal bir ürünüdür. İçeriğinde zeytin, incir, hurma, üzerlik otu özü bulunmaktadır. Ürünü kullanmak sadece kilo verdirmez aynı zamanda da bir çok hastalığı da iyi gelmektedir. 7 zeytin 1 incir kimler kullanabilir ya da kimler kullanamaz derseniz. Herhangi bir kısıtlama yoktur.
PHEDA DMT 7 Zeytin 1 Incir nasıl kullanır?


PEHDA DMT 7 zeytin 1 incir tableti yetişkin insanlar günde iki kez kullanabilirler. 1 tablet sabah, 1 tablet akşam olacak şekilde kullanılmalıdır. Çocuklar ise günde kez ister sabah ister akşam tablet kullanabilirler. Ürün bitkisel olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur. 3 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

aoo.png